Potkovica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Potkovica

Konjicki forum za sve ljubitelje konja i konjickog sporta.


You are not connected. Please login or register

Tereni-iskustva, slikice i savjeti

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Tereni-iskustva, slikice i savjeti Empty Tereni-iskustva, slikice i savjeti ned oľu 08, 2009 7:17 pm

Littleone

Littleone

Pišite iskustva sa terena, stavljajte slikice....i što je najvažnije, savjetujte nove jahače kako se treba ponašati na terenu, koju zaštitnu opremu treba nositi i slično....

2Tereni-iskustva, slikice i savjeti Empty Re: Tereni-iskustva, slikice i savjeti ned oľu 08, 2009 9:12 pm

Aida-admin foruma

Aida-admin foruma
Admin

Ja oko 2 puta tjedno jasem po terenu(Maksimirskoj sumi)meni je na terenu puuuno veci gust nego u hali ili manjezu.Treba drzati u obziru da su neki konji vise plahi od drugih i da sa takvim konjima treba biti na oprezu na terenu(npr.znam jednog konja koji se boji lisca,pa je teren za nju malo zeznut).NIsam dosada nikakva losa iskustva imala.Sto se tice zastitne opreme,kacigu naravno treba nositi(KAO I UVIJEK),a birate sami dali cete imati zastitni prsluk ili ne(ja ga ne nosim).Pocetnici na terenu,ako znaju kontrolirati konja nece imati problema.

https://potkovicaforum.forumhr.com

3Tereni-iskustva, slikice i savjeti Empty Re: Tereni-iskustva, slikice i savjeti ned oľu 08, 2009 9:12 pm

Aida-admin foruma

Aida-admin foruma
Admin

Slike cu staviti kada uspjem slikati.

https://potkovicaforum.forumhr.com

4Tereni-iskustva, slikice i savjeti Empty Re: Tereni-iskustva, slikice i savjeti pon oľu 09, 2009 1:00 am

Littleone

Littleone

ajde onda kad slikaš stavi....
a za prsluk se slažem s tobom jer ga ni ja ne nosim......iako baš ne bi htjela zamišljat što bi se dogodilo da padnem bom

5Tereni-iskustva, slikice i savjeti Empty Re: Tereni-iskustva, slikice i savjeti čet oľu 12, 2009 12:33 pm

Andora



Na terenu inace provodim 90% vremena sto se tice jahanja jer mi je to najveci gust.
Nekada su to bili 3-satni tereni, 2 sata, sada su se iz raznih razga sveli na samo sat vremena, ali i to je dovoljno da obidemo neka mjesta izludujemo se i dakako uzivamo.

na terenu sam izmedu ostaloga i naucila galop i naucila preskakat Laughing
Bilo je i gubljenja i mahnitog spriciranja da sam se drzala kobili za vrat da me ne ostavi na prvom drvetu, laganih setnji i nocnih jahanja.

jeste li ikada isli na noćno terensko jahanje?
kako vam je bilo?

p.s. ne bi li ovaj topic trebao biti u rekreativnom jahanju?

6Tereni-iskustva, slikice i savjeti Empty Re: Tereni-iskustva, slikice i savjeti pet oľu 13, 2009 4:50 pm

Aida-admin foruma

Aida-admin foruma
Admin

Ne,jer bi se trebale metnuti slike zapravo,ali ja jos nisam stigla Embarassed ,btw.ja sam bila na nocnom terenskom jahanju tj. to je bilo u sklopu jahanja po plazi i meni je bilo SUPER!

https://potkovicaforum.forumhr.com

7Tereni-iskustva, slikice i savjeti Empty Re: Tereni-iskustva, slikice i savjeti pet svi 21, 2010 4:27 pm

Irma



Jel smijem pisat i o jahanju u manježi ili sam na terenu Question

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.